Make your own free website on Tripod.com
Slovenian Car Audio

Home

Termini prireditev - Recent and Upcoming Events
dB-drag info.
dB-drag pravilnik 2001
Novice - Bulletin Board
Resultati - Results 2002
Rezultati - Results 2001
Rezultati - Results 2000
Skupna uvrstitev v letu 2000
Rezultati 97, 98, 99 - Results 97, 98, 99
Tehnicni nasveti I
Tehnicni nasveti II
Slike 1 - Photos 1
Slike 2 - Photos 2
Slike 3 - Photos 3
Povezave - Links
Kontakti - Contacts
Skupna uvrstitev v letu 2000

Tekmovanja v letu 2000 niso bila uradna dB-drag tekmovanja.
Competitions in year 2000 were not officiall dB-drag competitions.

SPL

KATEGORIJA SPL DO 300W........SKUPAJ..6.maj..24.jun..16.sept

1 DAVID OBLAK - HYUNDAI........416,5...139,4...139,1...138,0
2 ROBERT BARAGA - ROVER 214....412,6...136,7...138,3...137,6
3 BORUT GJERGJEK - YUGO........408,0...135,9...138,2...133,9
4 IVAN PEZELJ - YUGO...........403,3...134,2...135,2...133,9
5 MILOS FERJAN - HYUNDAI.......261,6...129,4...132,2.....0,0
6 STERLE - ESKORT..............254,7.....0,0...124,8...129,9
7 PETER PEJOVIC - LADA SAMARA..253,3...127,9...125,4.....0,0
8 ALES VRHOVNIK - VW GOLF III..138,2...138,2.....0,0.....0,0
9 GREGA PREMK - FIAT UNO.......137,8.....0,0.....0,0...137,8
10 DOLNICAR -ASTRA.............137,7...137,7.....0,0.....0,0
11 MATJAZ PECJAK - YUGO........137,2...137,2.....0,0.....0,0
12 TINE DOLINSEK - FIAT PUNTO..136,8.....0,0.....0,0...136,8
13 BLAZ FLEISINGER - VW POLO...135,9...135,9.....0,0.....0,0
14 ZORAN KRAVOS - FIAT UNO.....134,6.....0,0.....0,0...134,6
15 ROBERT SEVER - VW GOLF......134,0.....0,0.....0,0...134,0
16 JURE MAJC - ZASTAVA 101.....133,3.....0,0.....0,0...133,3
17 MARJAN MIHALIC - PEUGEOT405.131,6...131,6.....0,0.....0,0
18 BOSTJAN KISOVEC - MICRA.....131,5.....0,0.....0,0...131,5
19 RIFELJ - YUGO...............130,0...130,0.....0,0.....0,0
20 JAKOB KOMIDER - VW JETA.....128,4...128,4.....0,0.....0,0
21 TADEJ SIPEJ - FIAT UNO......126,0.....0,0.....0,0...126,0
22 KLEMEN TOMASIC - FIAT UNO...125,8...125,8.....0,0.....0,0
23 GORAZD SORSAK - CITROEN AX..125,3.....0,0.....0,0...125,3
24 NIKO PENEZIC - MITS.L 3000..124,8...124,8.....0,0.....0,0
25 ZIBERT - RENAULT 5..........124,5...124,5.....0,0.....0,0


KATEGORIJA SPL DO 600W........SKUPAJ..6.maj..24.jun..16.sept

1 DAMJAN HRASTAR - VW POLO.....427,5...144,4...145,6...137,5
2 JAKOB TOME - FIAT PUNTO......418,8...139,5...139,9...139,4
3 BARAGA TOMAZ - OPEL..........401,1...138,5...123,8...138,8
4 KAVCIC - RENAULT CLIO........139,8.....0,0...139,8.....0,0
5 UROS TERCEK - AUDI A3........139,8.....0,0.....0,0...139,8
5 UROS PETRIC - VW GOLF........139,4.....0,0.....0,0...139,4
9 LOJZE CARMAN - RENAULT CLIO..139,0...139,0.....0,0.....0,0
7 TOMI RUPNIK - SEAT IBIZA.....138,5...138,5.....0,0.....0,0
8 SMOLEJ - HONDA CIVIC.........137,8.....0,0...137,8.....0,0
9 ANTONIC - FIAT UNO...........137,5.....0,0.....0,0...137,5
10 ANDREJ JAKSIC - CLIO........137,2...137,2.....0,0.....0,0
11 ANDREJ MAROLT - SUNNY.......136,5.....0,0.....0,0...136,5
12 ZORAN KRAVOS - FIAT UNO.....136,0...136,0.....0,0.....0,0
13 DANIEL EKART - KANGO........135,4.....0,0.....0,0...135,4
14 ROMAN GRCAR - RENAULT 4.....134,8.....0,0.....0,0...134,8
15 BORUT GYERGJEK - YUGO.......134,6.....0,0.....0,0...134,6
16 MATJAZ FAJFAR - AUDI A4.....132,5...132,5.....0,0.....0,0
17 AVTOAKUSTIKA POLJSAK - POLO.132,5.....0,0.....0,0...132,5
18 ANITA SKARADOT - COLT.......131,5.....0,0.....0,0...131,5
19 IGOR ZAPLATIL - LANTRA......124,5.....0,0.....0,0...124,5


KATEGORIJA SPL NAD 600W.......SKUPAJ..6.maj..24.jun..16.sept

1 BORIS KENIG - RENAULT.21.....289,6...144,1...145,5.....0,0
3 MIHA JELOCNIK - VW GOLF......278,5.....0,0...139,8...138,7
4 BOJAN PIRC - YUGO............276,8...138,0.....0,0...138,8
5 BORIS FERJAN - MEGANE........272,9...137,9...135,0.....0,0
6 GREGOR JOKAN - FORD MONDEO...140,7.....0,0.....0,0...140,0
7 BENJAMIN PODGORNIK - R19.....138,4.....0,0.....0,0...138,4
8 MIHA PETRIC - MEGANE.........135,1.....0,0.....0,0...135,1
9 KOPIC - DAEWOO...............130,9...130,9.....0,0.....0,0

KATEGORIJA SPL UNLIMITED......SKUPAJ..6.maj..24.jun..16.sept

1 RADIO VILI - OPEL ASTRA......447,4...150,8...149,3...147,3
2 MATJAZ PECJAK - YUGO.........408,8...137,2...136,6...135,0
3 MARKO ZUPANCIC - YUGO........145,0.....0,0.....0,0...145,0
4 MATJAZ FAJFAR - AUDI A4......144,9.....0,0...144,9.....0,0
5 TONI RUPNIK - SEAT IBIZA.....139,5.....0,0.....0,0...139,5


SPL VSE KATEGORIJE SKUPAJ.................SKUPAJ

1 RADIO VILI - OPEL ASTRA (UNL)............447,4
2 DAMJAN HRASTAR - VW POLO (-600 W)........427,5
3 OBLAK - HYUNDAI (-300 W).................416,5
4 JAKOB TOME - FIAT PUNTO (-600 W).........418,8
5 ROBERT BARAGA - ROVER 200 (-300 W).......412,6
6 MATJAZ PECJAK - YUGO (UNL)...............408,8
7 BORUT GJERGJEK - YUGO (-300 W)...........408,0
8 IVAN PEZELJ - YUGO (-300 W)..............403,3
9 BARAGA TOMAZ - OPEL (-600 W).............401,1
10 BORIS KENIG - RENAULT 21(+600 W)........289,6